Дріт чорний Hamilworth №26
Застосовується для складання квіткових композицій на тортах.
Обгорнутий бавовняним папером для запобігання окислення в торті і ковзання квітів.
Чим більше номер дроту, тим тонше сам дріт.
| Товщина | 0.41 мм |
|---|---|
| Довжина | 36см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Виробник | Hamilworth |
| Країна виробництва | Англія |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Длина | 36 мм |
| Количество в наборе | 50 шт |
| Цвет | Черный |
| тип назначения | |
| тип назначения | Дріт чорний Hamilworth №26 |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴


