Коробка для пряника з віконцем 20х20х3см біла
Міцна коробка з прозорим вікном для печива, сувенірів, біжутерії, виробів ручної роботи.
Матеріал вікна: міцна ПВХ плівка з 100 % прозорістю.
Простий, міцний та практичний конструктив коробки.
Прозоре вікно з пластику, яке дозволяє демонструвати внутрішнє наповнення коробки без відкриття.
Універсальність розмірів дозволяють упаковувати різноманітні кондитерські вироби (цукерки, печиво, безе) та іншу продукцію Hand Made, або просто використовувати її як подарункову коробочку.
| Призначення | Для пряників, печива, цукерок |
|---|---|
| Матеріал | білий гофрокартон |
| Висота(мм) | 30 |
| Довжина(мм) | 200 |
| Ширина(мм) | 200 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 30 мм |
| Цвет | Белый |
| тип назначения | |
| тип назначения | Коробка для пряника з віконцем 20х20х3см біла |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴


