
Підкладка біла прямокутна для еклерів 7х14см
2,20 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые цены- В наличии
- Только оптом
+380 (63) 170-40-12
VIBER- +380 (96) 562-26-96
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підкладка біла прямокутна для еклерів 7х14см
ілі картонні підкладки призначені для упаковки, подачі кондитерських і борошняних виробів, для між'ярусного прошарку торту.
Вироби виготовлені з вологостійкого ламінованого картону, мають високу стійкість до жирів і соків.
Картон ламінований з двох сторін харчовою плівкою.
| Товщина підкладки | 0.4 мм |
|---|---|
| Країна виробництва | Украіна |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 14 мм |
| Толщина | 0.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 7 |
| Тип | Подложка для тортов |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 2,20 ₴
- Минимальный заказ: 50 шт.

