Паперова форма для випічки паски Стандарт 90/90
| Діаметр форми | 90мм |
|---|---|
| Висота форми | 90мм |
| Розмір форми | 90/90мм |
| Вага тіста, на яку розрахована форма | 250г |
| Країна виробництва | Італія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр | 90 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 7,50 ₴


