Паперова форма для випічки паски Стандарт 70/85
| Малюнок | Стандарт |
|---|---|
| Діаметр форми | 70мм |
| Висота форми | 85мм |
| Розмір форми | 70/85мм |
| Вага тіста, на яку розрахована форма | 110г |
| Країна виробництва | Італія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Диаметр | 70 мм |
| Высота стенок | 85 мм |
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 5,80 ₴


