Паперова форма для випічки паски Стандарт 135/100
| Діаметр форми | 135мм |
|---|---|
| Висота форми | 100мм |
| Розмір форми | 135/100мм |
| Вага тіста, на яку розрахована форма | 550 грам |
| Країна виробництва | Італія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Диаметр | 170 мм |
| Материал | Пергамент |
| Высота стенок | 115 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 8,50 ₴


