Дошка для розкочування з прожилками і канавками розміром 23 x 15 х 1.3 см.
Ідеально підходить для роботи з ліпленням і квіткової пастою.
Дошка з одного боку гладка, а з іншого - з прожилками для дроту і канавками для мексиканських капелюшок.
| Ширина | 15см |
|---|---|
| Довжина | 23см |
| Товщина | 1.3см |
| Матеріал | харчовий пластик |
| Країна виробництва | Англія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴


